Bam Shahr Sabz Telecabin Hotel Ramsar

Address:
5 kilometers west of Ramsar, Ramsar, Mazandaran, Iran
Rating
Hotelyar.com 86
Eghamat24.com 70
Iranhotelonline.com 88
Jabama.ir -
Egardesh.com -
About: Bam Shahr Sabz Telecabin Hotel Ramsar

مجتمع رفاهی و تفریحی شهر سبز رامسر با هدف بهره مندی بیشتر گردشگران از طبیعت بکر جنگل های سرسبز کوهستانی اقدام به احداث دهکده زیبای جنگلی با کلبه های مجهز به امکانات کامل رفاهی و سوئیت های اقامتی VIP در یکی از زیباترین نقاط کوهستانی نموده است. هتل بام سبز رامسر در ايستگاه بالای تله كابين رامسر در فاصله 700 متری از سطح دريا واقع شده است.


ساختمان اصلی هتل بام در فاصله 2 متری از تله کابین دارای 2 طبقه مثبت شامل رستوران و بام و 4 طبقه منفی اقامتی شامل 8 سوئیت VIP با نما رو به جنگل كه طراحي داخلي سوئيت ها توسط طراحان خارجي صورت گرفته است و 31 کلبه جنگلی به فاصله ده دقیقه ای از ساختمان اصلی با مسیر پیاده روی سنگ فرش شده هستند که به کلبه های دورتر ماشین برای رفت و آمد تعلق می گیرد و همچنین یک ساختمان دو طبقه شامل دو سوئیت ماه عسل در مسیر پیاده روی با فاصله ده دقیقه ای از ساختمان اصلی قرار گرفته که مسیر به صورت پله می باشد و امکان تردد با ماشین وجود ندارد.

مجتمع رفاهی تفریحی شهر سبز رامسر علاوه بر خط تله کابین شامل چندین پروژه اقامتی و تفریحی دیگر نیز میباشد. از جمله این طرح ها مي توان به چندین رستوران و کافی شاپ زیبا در یک مجموعه متنوع از چشم اندازهای زیبا و همچنین واحدهای تجاری و فروشگاهی معتبر كه در سايت پائين مجتمع واقع می باشند اشاره نمود.... پیست کارتینگ ، پیست باگی ، زمین بازی پینت بال ، کلوپ دریایی و جت اسکی نیز از دیگر طرحهای ورزشی تفریحی مجموعه در سايت پائين است که تا به امروز افتتاح شده اند. از دیگر جاذبه های بی نظیر این مجموعه بزرگترین شهربازی مدرن شمال ایران است که در زمینی به مساحت 2 هکتار در سايت پائين راه اندازی شده است.

هتل در سایت بالای تله کابین رامسر و داخل محیط جنگلی و کوهستانی قرار گرفته و تنها راه ارتباطی تله کابین می باشد. امکانات مجتمع رفاهی در سایت بالای تله کابین عبارتند از: رستوران، سالن بیلیارد،کافی شاپ و زیپ لاین، فست فود.
امکانات مجتمع رفاهی در سایت پایین تله کابین نیز عبارتند از: رستوران، خط تله کابین، فست فود در دو شعبه، فروشگاههای زنجیره ای (تی تی- ایران کتان - هالیدی - تین پوش) رستوران سنتی، شهربازی مدرن، کلوپ دریایی (جت اسکی ـ شاتل ـ اسکی روی آب ـ قایق سواری با قایق دلفین ـ پارسیلینگ) پیست کارتینگ.
تفرجگاههای زیبا، آب نمای موزیکال، آب نمای آب و آتش، کشتی تفریحی، پارک جنگلی ایل میلی و آلاچیق های ساحلی نیز فرصت مغتنمی برای گذران اوقاتی شیرین براي ميهمانان و توريست ها مي باشد.

مجتمع رفاهی تفریحی شهر سبز رامسر در فاصله ۵ کیلومتری غرب رامسر (به سمت رودسر) و ۱۰۳ کیلومتری شهر رشت واقع شده است؛ که در دو سایت شمالی و جنوبی طراحی شده و بوسیله زیر گذر از دو سایت می توان استفاده نمود. سوئيت هاي اين مجتمع در ايستگاه بالاي تله كابين در ارتفاع ۷۰۰ متري از سطح دريا با منظره جنگل قرار گرفته و تنها وسيله رفت و آمد ميهمانان به هتل تله كابين مي باشد که هزينه بليط تله كابين ۲۵۰۰۰ تومان براي هر نفر است و ميهمان يكبار در طول اقامت خود پرداخت خواهد كرد که در صورتحساب نهايي ميهمان منظور مي گردد و ميهمانان در طول اقامت مي توانند هر روز بصورت رايگان از تله كابين استفاده كنند.

با توجه به اینکه تنها راه ارتباطی این هتل استفاده از خط تله کابین می باشد،  برای رفاه و رضایت بیشتر میهمانان عزیز در ساعات خاموشی خط تله سرویس خودرو در نظر گرفته شده است، در صورتیکه میهمانان عزیز در هر ساعتی از شبانه روز جهت تردد از ماشین استفاده کنند هزینه آن 500000 ریال است.

قوانین هتل
1- از آوردن هرگونه مواد آتش زا به هتل خودداری فرمائید. 2- از آوردن چمدان های سنگین و حجیم به دلیل قرار گرفتن هتل در سایت بالای تله کابین و تردد با تله کابین خودداری فرمائید. 3- از به همراه آوردن حیوانات خانگی جدا خودداری نمائید. 4- به دلیل کوهستانی بودن محیط هتل استفاده از کفش های مناسب و ورزشی توصیه می شود. 5- مسافرین محترم در صورت رزرو سوئیت توجه داشته باشند که این اتاقها دارای صداهای ناشی از تردد تله کابین میباشند. 6- به همراه داشتن شناسنامه الزامی است در غیر اینصورت هتل در قبال پذیرش نکردن میهمان هیچگونه مسئولیتی به عهده نخواهد داشت. 7- به همراه داشتن هر گونه حیوان و پرنده ممنوع می باشد. 8 - میهمانان موظفند قبل از رزرو نوع و شکل واحد اقامتی خود را در سایت تله کابین رامسر مشاهده کنند.

General Specifications
Name
Bam Shahr Sabz Telecabin Hotel Ramsar
Star rating
4 star
How to access
Telecabin, car services during the times the telecain isn't working.
Distance from the city center
From Ramsar to the telecabin is 15 minutes of driving.
Facilities of the hotel
Parking
Lobby
Restaurant
Elevator
Internet
Coffee Shop
Laundry
Green space
Swimming pool
Pool club
ATM
Shop
Traditional tea house
Prayer room
Room facilities
Iranian toilet
Western toilet
Bathroom
Heating system
Cooling system
Internet in room
Fridge
Minibar
TV
Satellite television
Safe box
Furniture
Kitchen
Breakfast
Reception and Reservation
Familiar languages
English
Working hours
Room delivery at 15:00 and room evacuation at 12:00
Cancellation Policy
No penalties if the rooms are cancelled atleast a week before.
More details
According to the tariff of the Cultural Heritage, Handicrafts and Tourism department, those under 2 years of age are exempt from paying any fee, young people between 2 to 6 years are considered children and the price for an additional person aged between 2 and 6 is half, whereas it is full price for an additional person over the age of 6.
Advantage & Disadvantage of Bam Shahr Sabz Telecabin Hotel Ramsar
Advantage of Bam Shahr Sabz Telecabin Hotel Ramsar
  • Since the hotel is situated within a pristine nature, therefore it's great for any season.
  • Has forest cottages in the heart of nature.
  • A beautiful view of the sea in the morning with a delicious breakfast .
  • The hotel has stores for handicrafts and souvenirs.
  • The hotel is equipped with photographic studio and cinema 5D.
  • Currency exchange, ticket procurement and tour guiding services are provided.
Disadvantage of Bam Shahr Sabz Telecabin Hotel Ramsar
  • In case of reserving the suites, you may hay hear the sound of the telecabin.
Bam Shahr Sabz Telecabin Hotel Ramsar
Room prices of Bam Shahr Sabz Telecabin Hotel Ramsar
Update: 2017-05-11
کلبه جنگلی دو نفره
3,500,000 Rials
کلبه جنگلی چهار نفره
5,600,000 Rials
کلبه جنگلی شش نفره
8,400,000 Rials
سوئیت ماه عسل
4,200,000 Rials
سوئیت(یاس-کاملیا)
5,600,000 Rials
More
User Comments