بازارچه مرزی جوانرود

از بازارهای معروف مرزی

چکیده: بازارچه مرزی جوانرود

بازار جوانرود به دلیل قرار گرفتن در مرز عراق و داشتن مراکز تجاری و بازارچه های مرزی در طول سال از مقاصد مهم گردشگران و مسافران به منطقه غرب کشور محسوب می شود.
در بازارچه جوانرود بیش از سیصد غرفه وجود دارد که اقلام مختلفی از قبیل لوازم صوتی و تصویری، لوازم بهداشتی، آرایشی، خانگی و... را به مشتریان عرضه می ‌کنند.

مشخصات کلی
نام
بازارچه مرزی جوانرود
اقلام فروشی
لوازم الکترونیکی، صوتی تصویری، پوشاک، لوازم منزل و...
ویژگی خاص
ارزان و مناسب بودن کالاها
پیشنهادات
نزدیک ترین جاذبه های گردشگری
طبیعت زیبا، منطقه گردشگری سفیدبرگ
مسیر دسترسی
آدرس
کرمانشاه، جوانرود، بعد از میدان مولوی
امکانات
بوفه
رستوران
اقامتگاه
متن کامل: بازارچه مرزی جوانرود

شهرستان جوانرود در 86 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه، در منطقه اورامانات واقع شده و علاوه بر وجود مراکز تجاری و بازار خرید از طبیعت زیبا و بکر نیز برخوردار است.

بازار جوانرود به دلیل نزدیک بودن به مرز عراق دارای کالاهایی است که عمدتا نرخ آنها پایین تر از دیگر بازارهای کشور است و به همین دلیل مورد استقبال و توجه مردم و گردشگران است. در ضمن اقلام فروشی این شهرستان از طریق اینترنت نیز قابل خرید میباشد.

بازارچه مرزی این شهر بیش از ۳۰۰ غرفه دارد و در آن انواع محصولات الکترونیکی، لوازم بهداشتی، مواد خوراکی، زیورآلات، پارچه و اقلام دیگر با قیمت مناسب به فروش می ‌رسد. این بازارچه نقش زیادی در رونق گردشگری جوانرود ایفا کرده و در ایام تعطیل میزبان خیل عظیمی از مسافران و مشتریان است. جوانرود از طریق مرز شیخ صله به عراق متصل است.

شهرستان جوانرود دارای جاذبه های بسیار دیگری همچون منطقه گردشگری سفیدبرگ است


منابع:
kojaro.com
irna.ir
mehrnews.com

جاذبه‌های گردشگری شهر جوانرود

هتل های شهر جوانرود

هتلی ثبت نشده است.
شما هم می توانید در این مورد نظر دهید: