اقامتگاه بوم گردی ارگ رادکان

تلفن اقامتگاه: ۰۹۱۵۴۰۷۰۲۴۲

آدرس:
خراسان رضوی، چناران، روستای رادکان، ارگ رادکان
امتیاز
Hotelyar.com -
Eghamat24.com -
Iranhotelonline.com -
Jabama.ir -
Egardesh.com -
چکیده: اقامتگاه بوم گردی ارگ رادکان

ارگ رادکان با قدمتی صد ساله دارای دو حیات اندرونی و بیرونی است. در حیات اندرونی اصطبل و کبوتر خانه و یک حوض کوچک قرار دارد و حیات بیرونی شامل اتاق های شاه نشین (مجهز به سرویس بهداشتی) و اتاق های تابستانه، موزه، چایخانه و شربت خانه در نیم طبقه دوم و حوض بزرگ آب است.

معماری درون این مکان تنها بازمانده خانه های قدیمی در منطقه می باشد. درب چوبی، حوض ماهی، گل های شمعدانی ، تختهای مفروش برای استراحت و لذت بردن از فضا، پرواز کبوتران سبک بال، عطر کاه گل، رخت خواب پیچ های گوشه اتاق،پشتی، اجاق و کرسی در کنار مهر ورزی ایرانی خاطره ای فراموش نشدنی را به همراه دارد.

به جهت حفظ معماری سنتی و القاء حسی نوستالژیک، برخی از اتاق های این اقامتگاه بوم گردی فاقد تلویزیون، حمام و سرویس بهداشتی هستند. همچنین برای آسایش هرچه بیشتر مهمانان، حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی به صورت عمومی در محوطه باغ تعبیه شده است.

لازم به ذکر است روستای رادکان در کیلومتر ۱۳ جاده چناران به قوچان واقع شده است.اقامتگاه بوم گردی ارگ رادکان در سال ۱۳۹۵ با حفظ معماری سنتی این خانه قدیمی، احیا و مرمت شد و در همان سال فعالیت خود را آغاز کرد.

مشخصات کلی
نام
اقامتگاه بوم گردی ارگ رادکان
امکانات هتل
رستوران
تعداد اتاق
۱۱ الی ۱۵
کافی شاپ
فضای سبز
امکانات بیشتر
۱۱ سرویس و حمام (سرویس بهداشتی سنتی و سرویس فرنگی)، کتابخانه و موزه، چایخانه
امکانات اتاق ها
سرویس ایرانی
سرویس فرنگی
حمام
سیستم گرمایشی
سیستم سرمایشی
رم سرویس
مبلمان
تسهیلات بیشتر
برخی اتاقها فاقد تلویزیون، حمام و سرویس بهداشتی هستند.
پذیرش و رزرواسیون
ساعات کاری
تحویل اتاق ساعت ۱۷ و تخلیه اتاق ساعت ۱۶
نرخ ها برای مهمانان خارجی
یکسان است
توضیحات بیشتر
هزینه برای اقامت کودکان زیر ۵ سال رایگان،بین ۵ تا ۱۰ سال در صورت عدم استفاده از سرویس نیم بها و بالای ۱۰ سال نفر اضافه محاسبه می شود.
شما هم می توانید در این مورد نظر دهید: